Інститут сільського господарства Карпатського регіону подарував наукову літературу для Екологічної бібліотеки

Ми раді повідомити, що Екологічна бібліотека для дітей та молоді поповнилася цікавою літературою, яку безкоштовно передав Інститут сільського господарства Карпатського регіону. Цей щедрий дарунок є важливою підтримкою нашої ініціативи з розвитку екологічної освіти в сільських громадах.
У бібліотечному фонді з’явилися такі видання:
Наукові розробки Науково-інноваційного центру Карпатського регіону
Каталог Української колекції льону
Біологічні та господарсько-корисні ознаки гірськокарпатських овець з вовною природного забарвлення
Біохімія, морфологія і патологія вовни
Журнали Агро. Наука і практика
Особливістю цієї літератури є її зосередженість на природних, аграрних та біологічних особливостях саме Карпатського регіону. Вона висвітлює локальні дослідження, що стосуються біорізноманіття, тваринництва, рослинництва та сталого землеробства в гірських умовах.
Ці книги та журнали стануть цінним ресурсом для молодих дослідників, учнів, вчителів та всіх, хто цікавиться екологією, аграрною наукою й розвитком Карпат.
Щиро дякуємо Інституту за підтримку та за внесок у поширення знань серед молоді! Разом ми формуємо екологічно свідоме покоління, глибше пов’язане з рідним краєм!

Tags:

No responses yet

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *