Державне агентство водних ресурсів України отримало мобільну лабораторію моніторингу якості води від колег із Словенського агентства довкілля, Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo Генеральний директорат з питань цивільного захисту і надання гуманітарної допомоги Європейської комісії через Механізм цивільного захисту ЄС організував надання профільної гуманітарної допомоги для українських водників.
Мобільна лабораторія підсилить технічну базу Лабораторії моніторингу вод Західного регіону (м. Івано-Франківськ), яка в умовах воєнного стану працює в посиленому режимі та досліджує більше 300 проб води щомісячно, в тому числі з територій, що зазнають впливу військових дій.
Мобільна лабораторія дасть можливість оперативно виконувати відбір проб у пунктах моніторингу, в тому числі у місцях питних водозаборів, та вимірювати безпосередньо на місці більше 10 показників.
Завдяки оснащенню фотометром з тестами, мобільна лабораторія дасть можливість визначити на місці відбору хімічні і фізико-хімічні показники якості вод – хлориди, нітрати, нітрити, сульфати, амоній сольовий, ортофосфати, а також кадмій та свинець.
Окрім того, мобільна лабораторія має портативний мультиметр для визначення температури води, pH, вмісту розчиненого у воді кисню та електропровідності.
Лабораторія моніторингу вод Західного регіону отримала мобільну лабораторію моніторингу якості води

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *