У березні молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» завдяки співпраці зі Словацькою громадською організацією «LiKE – Máme radi Kosice!» та за підтримки цієї організацій і міської ради «Kosice-Zapad» організувала гуманітарну допомогу для Солотвинської селищної територіальної громади Івано-Франківської області.
Словацькі партнери передали каримати, спальні мішки, покривала, пледи, ковдри, засоби гігієни, дитяче харчування, медикаменти, перев’язувальні матеріали тощо. Вся надана гуманітарна допомога передана Солотвинській селищній раді та використана для евакуйованих осіб і осіб, які захищають територіальну цілісність України.
«Ми тимчасово припинили роботу над реалізацією нових екологічних проєктів та переформатували свою діяльність на допомогу людям, які постраждали від війни в Україні. Спільно з Солотвинською селищною радою, волонтерами з Івано-Франківської області об’єдналися та створили партнерство з метою пошуку фінансових ресурсів та гуманітарної допомоги» – зазначив керівник організації Микола Скиданюк.
Щиро дякуємо жителями міста Кошице за підтримку Солотвинській територіальній громаді.

Гуманітарна допомога для Солотвинській територіальної громади

Зображення 1 з 20

Гуманітарна допомога для Солотвинської територіальної громади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *