bty

Капітальний ремонт покрівлі та підлоги проводиться в рамках реалізації проєкту «Покращення навчальних умов у закладі дошкільної освіти «Сонечко»». Вищезазначений проєкт є результатом довготривалої тісної співпраці МГЕО «Наш дім – Манява» і Верховинської селищної ради, впроваджується за фінансової підтримки посольства Японії в Україні, в межах Програми безвідплатної допомоги «КУСАНОНЕ» та селищного бюджету. У рамках проєктної ініціативи буде відремонтовано покрівлю (1105,00 м²), утеплено горище (630,00 м²) та замінено підлогу на першому поверсі закладу (161,80 м²). На сьогодні, будівельники виконали роботи на 50%.
Як результат буде покращено умови перебування для 190 дітей дошкільного віку та 50 працівників, збережено дошкільний заклад, досягнуто цілей організації, зокрема програми «Гори і Люди» та пріоритетів Програми «КУСАНОНЕ» посольства Японії в Україні.
Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» дякує Верховинському селищному голові Мицканюку Василю Миколайовичу за співпрацю та роботу, яка приносить користь Верховинській громаді, а також ГО «Зелене серце Карпат» та Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України за партнерство та допомогу.

Капітальний ремонт

Зображення 1 з 11

В селищі Верховина тривають ремонтні роботи в закладі дошкільної освіти «Сонечко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *