Брошура «Зміна клімату та кліматична адаптація. Всеукраїнське соціологічне опитування та рекомендовані заходи з адаптації»

УКМ провела у 2020 році всеукраїнське соціологічне опитування «Зміна клімату та кліматична адаптація». 3765 респондентів і респонденток з різних регіонів України відповіли, як на них впливає зміна клімату та які адаптаційні заходи має впроваджувати місцева влада та держава. Подано також зарубіжні кейси заходів з адаптації до зміни клімату, які можуть бути впроваджені в Україні. Брошура буде корисна представникам органів місцевого самоврядування, департаментів і управлінь екології, інститутам розвитку міст, менеджерам ОТГ, екологічним громадським організаціям у їх роботі. Публікація підготовлена за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) через Шведське товариство охорони природи (SSNC), та Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

Заповідними стежками села Манява

У буклеті розміщена інформація про природно-заповідні об'єкти на території Манявського лісництва: Гідрологічну пам'ятку природи загально-державного значення "Манявський водоспад", лісовий заказник загально-державного значення "Скит Манявський", лісовий заказник місцевого значення "Комарники" та ботанічну пам'ятку природи місцевого значення "Тис Ягідний".

Зелена Енергія: Словацько-Український Досвід"

Буклет видано за результатами реалізації проєкту "Зелена Енергія: Словацько-Український Досвід".